توصیه های غذایی

توصیه های غذایی

با توجه به اینکه برای کاهش وزن لازم است سبک زندگی و رفتارهای غذایی مان تا حدود زیادی اصلاح شوند ، آگاهی از توصیه‌های غذایی می‌تواند مکمل نتیجه دهی رژیم غذایی باشد.
این توصیه ها برمبنای CBT میباشند.(Cognitive Behavioure Thraphy)
توصیه های غذایی شامل اصلاح شیوه آشپزی، روش طبخ غذاها ،  انتخاب های سالم غذایی ، رفتارهای درست حین غذا خوردن و داشتن فعالیت بدنی روزانه می باشند که با جزئیات کامل توضیح داده می‌شوند.
تلاش براین است که به سمت زندگی پویا تر حرکت کنیم  .در سبک زندگی مان ، رفتارهای غلط را شناسایی کنیم و جایگزینهای سالم و مناسب برایشان پیدا کنیم.
روحیه مثبت و پرانرژی ، اهمیت به خود ، دوست داشتن و احترام به خود وقتی در وجودمان شکل میگیرند ، که در هر شرایطی به سمت سبک زندگی سالم حرکت کنیم و حس پویایی و بهتر شدن در خود ایجاد کنیم.

✓ارتقا سلامت افراد
✓اصلاح عادات و الگوی غذایی
✓ سبک زندگی سالم

سوالات متداول

معمولا افراد با رعایت این رژیم ها چه میزان کاهش وزن در هفته خواهند داشت؟

معمولا مراجعین با رعایت کامل این رژیمها هفته ای ۱ کیلو کاهش وزن دارند. البته که کاهش وزن ۰/۵ تا ۱ کیلو در هفته استاندارد و مطلوب است.

آیا کاهش سایز با رعایت رژیم به تنهایی اتفاق می افتد؟

بله. کاهش سایز تا حدودی با رعایت رژیم به تنهایی ایجاد میشود ، اما دستگاههای کمک لاغری با سرعت بیشتری در مدت زمان کوتاهتر، کاهش سایز دلخواه را ایجاد میکنند. همچنین برخی فرمهای چربی نظیر سلولیت ها و چربی های میان بافتی با رژیم از بین نمی روند، ولی دستگاهها بصورت موضعی به راحتی آنها را از بین میبرند.
همچنین با استفاده از دستگاه لازم نیست مدت طولانی در رژیم باشید و بدون اینکه فرم صورت شما در اثر کم خوری آسیب ببیند ، به فرم دلخواه بدنی تان خواهید رسید.

آیا در رژیم غذاهای مورد علاقه لحاظ میشوند؟

بله، در بخش فرم درخواست رژیم ، این سوال از شما پرسیده میشود و اگر غذای مورد علاقه شما جز غذاهای پرکاری نباشد، در رژیمتان لحاظ میشود.

آیا میتوان در عرض یکماه با این رژیمها ۱۰ کیلو وزن کم کرد؟

خیر ، کاهش وزن ۱۰ کیلو در ماه غیر استاندارد میباشد و موجب از دست رفتن عضلات ، ریزش مو، شلی و خشکی پوست و کمبود مواد مغذی در بدن شما خواهد شد.
همچنین کاهش وزن با چنین رژیمهایی ماندگار نیست و به هیچ عنوان چنین رژیمهای غیراستانداردی در مرکز ما ارائه نمیشود.

زمان آن فرا رسیده که تصمیمات بهتری بگیرید

تمامی حقوق این وب سایت برای مرکز تناسب اندام و زیبایی محفوظ می باشد.